Зони доставки у Києві

Сервіс доставки піци у Києві «Rotonda Pizza» пропонує надзвичайно зручний механізм доставки та оплати. Ми вважаємо, що наші стандарти роботи мають бути класикою та комфортом для замовника.

Отже, почнемо з доставки. Ми ділимо Києві на дві зони доставки – зелену і жовту. Для кожної зони ми чітко визначаємо час приїзду кур’єра і в разі затримки Ви отримуєте приємний сюрприз, про який трохи пізніше. Для кожної із зон доставка є абсолютно безкоштовною.

Доставка в зелену зону Вінниці – до 30 хвилин. Доставка в жовту зону – до 45 хвилин. Ми дуже цінуємо Ваш час, тому завжди намагаємось вкластись у мінімальні терміни і вимірюємо час хвилинами, адже кожна хвилина важлива. Погодьтесь, приємно отримати смачну, гарячу та запашну піцу протягом 29 хвилин, правда?

Якщо кур’єр спізнюється, Ви отримуєте не лише вибачення, а ще й промокод на безкоштовну піцу при наступному замовленні!

Також можна скористатися “самовивозом” і самостійно забрати своє замовлення на будь-якому з наших виробництв кожного дня з 10:00 до 22:00. Адресу найближчого до вас виробництва можна обрати зі списку в розділі “Корзина” під час оформлення замовлення.